Recenze AKG

DOPORUČUJI.

AKG K361-BT

AKG K361-BT

Přidáno: 10. dubna 2024

• velmi mi osobně zvukově sedí, nejsou přebasovaná, ale zároveň basy umí (poslouchám EDM)
  • velmi pohodlná, nosím je i 10h+ denně a přesto nic nebolí
  • výdrž akumulátoru 20h+
  • příliš poruchová, mám je téměř 2 roky a za tu dobu mi po pár měsících přestal fungovat levý repro - výměna za nový kus, o pár měsíců později se přestaly připojovat přes BT - výměna za nový kus, nyní těsně před koncem záruky se uvolnil levý kloub a budu muset znovu na reklamaci... po uplynutí záruky a další závadě se asi rozhlédnu jinde
  • dotykové ovládaní je z 99% na obtíž, náhodný dotyk zastaví přehrávání nebo rovnou zapne voice control; záměrnými dotyky je to neovladatelné - ne, že bych trávil hodiny učením se, jak to efektivně používat, o tom by to asi nemělo být

mám k nim ambivalentní vztah, kdy mi velmi vyhovují, ale jenom než se naštvu, protože se zase něco pokazilo a já jsem měsíc bez sluchátek, která jsem zvyklý s trochou nadsázky ráno nasadit a večer sundat

AKG P 420

• Skvělé bassy
  • Nemá tak ostré výšky jak m50x a dt 770
AKG C111 LP

AKG C111 LP

Ověřený zákazník MUSIC CITY Andrew

Přidáno: 27. února 2024

• Superlehký
  • Slušný zvuk
  • Upevnění za jedno ucho nesnese divoký pohyb
  • Složitěji se vychytává správné uchycení

Bál jsem se, že bude špatně držet, ale pokud si ho správně nastavíte a nebudete s ním tancovat, sedí dobře.
Je opravdu lehoučký, takže o něm vůbec nevíte.

AKG WMS 40 MINI Instrumental/vocal dual US25AC

AKG WMS 40 MINI Instrumental/vocal dual US25AC

Ověřený zákazník MUSIC CITY Andrew

Přidáno: 27. února 2024

• Malý
  • Duální
  • Extra jednoduché použití
  • Když není rušení, tak dobrý dosah
  • Fixní frekvence
  • Nemožnost nastavit citlivost na mikrofonu
  • Nelze nastavit squelch
  • Antény jsou dvě, ale pro každý kanál jedna a nejsou tedy diverzitní
  • Mikrofon je "plasťák" a hodně přenáší otřesy při držení v ruce.

Zda se jedná o skvělé nebo strašné zařízení závisí, za jakým účelem ho chcete. Kapelu bych tím neozvučoval, na přednášku stačí.
Na profi zvučení to rozhodně není, ale na ostatní mi fungoval zcela spolehlivě. Jen ten mikrofon do ruky bych snesl lepší.
Pokud tedy nechcete vrazit minimálně o 10 tisíc víc do profi řešení a nemáte problém se zarušeným prostorem, může to být slušná volba.

AKG K371-BT

AKG K371-BT

Přidáno: 21. února 2024

• slušný zvuk bez zbytečného přikrášlování
  • ohromná výdrž na baterie
  • pohodlná skládací konstrukce
  • několik přibalených kabelů
  • dotykové ovládání velmi náladové, spíš nefunguje
  • zvuk chudší na basy
  • nemá potlačení šumu, ale to mi nevadí
  • už je neschováte pod kapuci :-)
  • proprietární konektor

Sluchátka s přirozeným, solidním zvukem, bez zbytečného přikrašlování. Tedy, nečekejte perfektní, studiový zvuk, například Beyerdynamic DT-770 Pro hrajou lépe, nemluvě o dražších sluchátkách, ale v rámci cenové kategorie a v rámci bezdrátových sluchátek myslím AKG K371-BT hrajou slušně a zvuk ani po delším poslechu neunavuje. Neškodí na ekvalizéru přidat trochu basy, těch se moc nedostává.

Výdrž na nabití je fenomenální, sluchátka používám denně při dojíždění a nabíjím asi jednou za měsíc! Deklarovaných 40 hodin nebude daleko od pravdy.

Naopak zklamalo mě dotykové ovládání. Dvojité poklepání pro přerušení přehrávání funguje obvykle tak na čtvrtý pokus, a to i po roce užívání, pro mě je to nepoužitelné.

Celkově tedy spokojenost s mírnými výhradami.

Přidáno: 21. února 2024

• Skvělý detailní a prostorový zvuk
  • Dostatek basu a skvělé středy a výšky
  • Vyvážený zvuk bez příkras, žádné rušivé přebasované pazvuky
  • Perfekní zpracování
  • Maximální pohodlí při poslecchu, ani nevíte, že je máte na hlavě
  • Za tu cenu nemají absolutně žádnou konkurenci
  • Za danou cenou absolutně nic

Pokud to bude někoho zajímat, tak mám přímé srovnání se Sennheiser HD650, které jsem dlouho považoval za etalon dokonalého zvuku. No, po zakoupení AKG K702 jsem musel radikálně změnit názor. Najednou se v nahrávce objevují detaily, o kterých jsem předtím neměl ani tušení. Slyšíte doslova každé cinknutí a celkově prostor hudební scény je naprosto fenomenální. Senny proti těmto AKG zní zahuhlaně a temně, což mě celkem šokovalo. Hrají dokonce lépe než jejich mladší brácha AKG 712PRO a teď už jen zbývá srovnání s věhlasnými K701, které jsem ještě neměl tu možnost vyzkoušet. Pro ty, co by měli obavu ze slabého podání basů, jak se zde hodně často píše, mám dobrou zprávu, není to pravda. Basu je dostatek a přesně tolik, kolik ho je v nahrávce. Kdo toto pozná, nemá potřebu si pomáhat korekcemi a zvuk tím totálně znehodnocovat. Poslouchám na Hypa 1 a ten dokáže měniče těchto sluchátek bez problému rozpohybovat takovým způsobem, že ani snad nevěříte, že tak může něco hrát za cenu okolo 4 tisíc. Takže za mě rozhodně vřelé doporučení těchto sluchátek, za tu cenu jsou bezkokurenčně nejlepší na trhu. Poznámka na konec - jsou to otevřená sluchátka určená pro domácí poslech a je pravda, že abyste z nich dostali maximum, je nutné je mít zapojené do kvalitního a výkonného hifi řetězce. S přenosným přehrávačem to fakt hrát nebude, ikdyž mají celkem solidní impendaci 62 ohm.

AKG K 240 MK II

AKG K 240 MK II

Přidáno: 5. února 2024

• Velice přirozený zvuk
  • Velká soundstage, vzdušnost zvuku
  • Pohodlí při nošení
  • Přijatelná cena
  • Izolace okolního hluku je velice slabá, ale to je prostě otevřenou konstrukcí, s čímž jsem počítal. Do autobusu nebo hlučnější kanceláře to nejspíš moc není.
AKG WMS40 MINI INSTRUMENTAL SET ISM1

AKG WMS40 MINI INSTRUMENTAL SET ISM1

Fanys Fanys

Přidáno: 2. února 2024

(naposledy upraveno 2. února 2024)

• Dosah
  • Výdrž baterie (1x AA)
  • Nezhoršuje kvalitu zvuku
  • Neudrží délku tónu, např. při zkresleném kytarové sóle.
  • Nemožnost přepínat frekvence.

Překvapila mě výdrž alkalické baterie (1 ks AA), v pohodě uhraju asi 3 osmihodinové zábavy. Za mě asi ne uplně vhodné ke zkreslené rockové kytaře. Ale dá se to zvládnout.

Ověřený zákazník MUSIC CITY Matejj

Přidáno: 23. ledna 2024

• pohodlné
  • dlhý kábel
  • kábel je neodnímatený
  • plastové mušle
  • Každé klepnutie do kábla je počuť v sluchátkach

Kúpené ako náhrada za K44, u ktorých sa mi zlomil kábel pri konektore.
Používané primárne pripojené k PC na Teams hovory, občas nejaká hudba. Zvuk je čistý, neskreslený. Na ušiach netlačia, pod mostom sa nepotí hlava ani uši pod mušlami.
Nevýhodou je kábel napevno v ľavej mušli pokiaľ zase zlomím kábel, tak sa nebude dať vymeniť. Táto vec je ale jasná zo špecifikácie produktu.
Mušle sú plastové - každý dotyk alebo poklepanie na ne je výrazne počuteľné. A nie len dotyk/poklepanie na mušle, ale aj dotyk kovového mosta a kábla sa prenáša ako výrazný zvuk rovno do uší.

AKG GN30

AKG GN30

Ověřený zákazník MUSIC CITY Falko

Přidáno: 17. ledna 2024

Zakoupeno v MUSIC CITY

Špička pro mluvené slovo.

AKG C22-USB

AKG C22-USB

Přidáno: 8. ledna 2024

Zakoupeno v MUSIC CITY

Slušný zvuk, jednoduchá manipulace odpovídá ceně

AKG K52

AKG K52

Přidáno: 7. ledna 2024

Zakoupeno v MUSIC CITY

dobra sluchatka k el. nastrojum - kytara, bici atp.

AKG K92

AKG CK99 L

Ověřený zákazník VšeProZvuk.cz Klema

Přidáno: 26. prosince 2023

Zakoupeno v VšeProZvuk.cz

Splňuje to co sem od něj očekával.

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. prosince 2023

(naposledy upraveno 6. prosince 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

Ocelové pero přes hlavu je příliš silné . Brzy je přítlak nepříjemný a nejde nastavit.

AKG P 3S

AKG P 3S

Ověřený zákazník MUSIC CITY Vláďa

Přidáno: 21. listopadu 2023

(naposledy upraveno 21. listopadu 2023)

• Kvalitní, žádnej plasťák
  • Zvuk
  • Cítíte že ho máte v ruce (hmotnost)

Ověřený zákazník MUSIC CITY Jab

Přidáno: 20. listopadu 2023

(naposledy upraveno 3. prosince 2023)

• Utáhne je i mobil
  • Skvělý neutrální zvuk
  • Pohodlné
  • Dobře izolují okolní hluk
  • Nedají se složit na krku
  • Atypický konektor do sluchátek
  • Zvuk je někdy možná až trochu nudný

Kupoval jsem jako náhradu za odrbané Audio-Technica MSR7 první generace. Více mi vadí jen atypický konektor do sluchátek, kvůli kterému už nepřipojím svůj V-Moda Boompro mikrofon.

Ověřený zákazník MUSIC CITY Zdeněk

Přidáno: 13. listopadu 2023

(naposledy upraveno 13. listopadu 2023)

Zakoupeno v MUSIC CITY

• Pohodlné nošení, čistý zvuk.

Zobrazuji 1 - 20 ze 500 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...25