Recenze AKG

AKG K 812

Ověřený zákazník MUSIC CITY Ověřený zákazník

Přidáno: 26. listopadu 2021

Zakoupeno v MUSIC CITY

• brilantni zvuk a prostor
AKG P5

AKG P5

Přidáno: 18. listopadu 2021

• odpovídá popisu
AKG K92

AKG K92

Přidáno: 17. listopadu 2021

• Velmi kvalitni zvuk
  • Výtez mnoha testu v zahranici
  • nejlepsi pomer cena/vykon
  • vysoky rozsah
  • perfektne sedi na hlave, netlaci.
  • ergonomie
  • Design

V této cenové kategorii asi to nejlepší co se dá koupit, kvalitně udělaná sluchátka !!!

Ověřený zákazník MUSIC CITY mixlikepro

Přidáno: 13. listopadu 2021

Zakoupeno v MUSIC CITY

Rakouskou značku AKG jistě není potřeba představovat. Model K52 včetně jeho starších předchůdců je již poměrně známý lidem zasvěceným do audio problematiky hledající řešení pro monitoring například ve svém domácím studiu. Těžko se dá na trhu najít odpovídající sluchátka ve stejné cenové kategorii a proto se z toho modelu stal, alespoň v mých očích bestseller v kategorii cena/výkon. Osobně jsem také zakoupil několik modelů vyšší třídy, které jsem si oblíbil. Vedle kvalitního zvuku hodnotím také velmi kladně elegantní design a v neposlední řadě lehkost sluchátek. Podtrženo a sečteno, jedná se o produkt legendární značky s nízkou cenou, který je ve všech ohledech dotažený do konce.

Přidáno: 8. listopadu 2021

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Kdo si dá práci s hledáním ideálního místa na nástroji, bude spokojen. Minimální zpětná vazba, nástroj má úžasný attack Ve spodních frekvencích, výšky nejsou tak krásně přirozené, jako u klasického mikrofonu. V kombinaci s klasickým mikrofonem při živých hraních naprosto skvělé, vzájemně se doplňují.
  • Pro citeru s rozsahem téměř šesti oktáv skvělá volba.
AKG K 271 MK II

AKG WMS 40 MINI2 INSTRUMENTAL SET DUAL US45A/C

Ověřený zákazník Kytary.cz DJ Vena

Přidáno: 7. listopadu 2021

Zakoupeno v Kytary.cz

• za ty peníze funguje fajn

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 6. listopadu 2021

• prostor, přesné basy
  • zvuk je přesně takový jaký očekáváš

Referenční sluchátka nemůžou mít bombastický zvuk, perfektně sedí a jsou pohodlná i na delší poslech.

Ověřený zákazník MUZIKER.cz AlexCasio

AKG C 520

Ověřený zákazník MUSIC CITY Jarouš

Přidáno: 23. října 2021

Zakoupeno v MUSIC CITY

• Tento nahlavni kondenzatorovy mikrofon je opravdu velice kvalitni po vsech strankach. Nekupoval jsem ho prvne. Dinamicke nahlavni (např. Shure) jsou vyhozene penize ....

Doporučuji !!!

Ověřený zákazník MUSIC CITY AlexCasio

Přidáno: 13. října 2021

Zakoupeno v MUSIC CITY

super pro mluvené slovo i zpěv. Má vypínač. Vřele značku AKG doporučuji.

AKG K 872

• Uzavřená sluchátka
  • Šroubovací redukce 6.3 mm jack
  • Luxusní balení
  • LEMO konektor - kabel do sluchátek
  • Nemusí se s nimi pracovat jen ve studiu zapojené do zvukového rozhraní, ale dají se poslouchat i ve spojení s mobilem přes 3.5 mm jack (pochopitelně Hi-Res nahrávky) nebo zapojit do Hi-Res audio rekorderu, takže sluchátkový zesilovač u mne není potřeba.
  • Možná by bylo lepší, kdyby měl kabel oplet, ale zabral by v pouzdře moc místa.
  • Méně skladné, v konečné fázi je potřeba pořídit si nějaký stojan nebo držák na sluchátka, pokud je stále nechcete dávat do pouzdra.

Kdo nebydlel v paneláku, těžko pochopí potřebu a výhody uzavřených studiových sluchátek :) Zvukově jsem velmi spokojen a mohu doporučit.

AKG K371

AKG K371

Ověřený zákazník Kytary.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. září 2021

(naposledy upraveno 30. září 2021)

• Zvuk!!!
  • Perfektne sedi na hlave
  • Pouzite mat.
  • Zatim nic

Pro me zvukove nejlepsi uzavrena sluchatka v dane cenove kategorii, co jsem kdy mel na usich. Perfektni tlumeni okolniho zvuku. Sluchatka zni naprosto samozrejme, nic nechybi, nic neprecniva, neduni, neparazituje, neunavuje ..Napriklad proti vychvalovanym Audio Technika ATH M50X maji K371 daleko muzikalnejsi a otevrenejsi projev v celem pasmu. Zni daleko ziveji hlavne na stredech.. Poslech symfonaku nebo jazzu je proste pohadka...ATH M50X jsou vice analyticke, suche, coz muze byt lepsi na mix, ale ne na poslech. Proti K371 jsou ATH M50X takovy bumcink.., tak jako vetsina ostatnich sluchatek v dane kategorii, co jsem mel. Diky 50mm driverum dokazi sluchatka vyzarit opravdu dech berouci sub bass, o kterem jste dosud nevedeli, ze ho nahravka obsahuje...parametry umoznuji rozhybat sluchatka i na slabsich zarizenich, na rozdil treba od vetsiny Beyeru. Nedejte vsak na recenze a nazory ostatnich a vyzkousejte!!!

AKG K240 Studio

AKG K240 Studio

Ověřený zákazník MUSIC CITY Discus

Přidáno: 29. září 2021

• Výborný zvukový projev
  • tužší plast

Výborný zvukový projev zvláště středy+výšky. V oblasti basů mírně slabší. A ocenuji detail zvuku a prostor. Za tuto cenu dobrá volba. Následný model K240 MK II je zvukově identický. Jako nevýhodu bych uved tužší plast - při kontaktu na hlavě působí tužším dojmem. Očekávám, že se toto časem zlepší.

Ověřený zákazník Kytary.cz David

Přidáno: 18. září 2021

Zakoupeno v Kytary.cz

• Úchvatná cena a skvělý produkt

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Karel - housle

Přidáno: 6. září 2021

Zakoupeno v MUZIKER.cz

První snímač AKG C 411L mám osazený na houslích již od 10.5.2002 (mám i účtenku). Zpočátku jsem ho používal zapojený se zdrojem AKG 29L. Nyní ho připojuji k bezdrátové soupravě AKG - vysílači PT 40 a přijímači SR 40.
Protože jsem však své housle musel dát do opravy i s přilepeným snímačem, a mám půjčené housle jiné, objednal jsem si u Vás nový C 411L a budu ho u půjčených dočasně používat. Nebudu ho ale na cizí nástroj lepit, protože nejsem přesvědčen o odstranitelnosti dodaného prostředku beze stop a poškození laku houslí (nejdou od sebe oddělit ani ty dva konce přiloženého pásku a získat tak pouze část jedné vrstvy). Mám vyzkoušeno, že stačí jako dočasné řešení pouhé podsunutí snímače C 411L pod dolaďovače struníku a funguje naprosto spolehlivě. Až se mi vrátí housle z opravy, bude tento nový snímač sloužit jako náhradní.

Ověřený zákazník Kytary.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. září 2021

Zakoupeno v Kytary.cz

• Vybral jsem levnější produkt renomované značky, za vložené peníze mám velmi slušná sluchátka.

Přidáno: 31. srpna 2021

Zakoupeno v MUZIKER.cz

Jsem sním léta spokojený.

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Zuzka

Přidáno: 21. června 2021

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Koupeno pro hraní her, dobře si rozumí s discordem
  • Velmi pohodlné, ideální pro dlouhodobé nošení
  • Jako všechna AKG skvělý zvuk
  • Basy jsou na mě slabé

Sluchátka hodnotím celkově dobře. Mám je primárně pro hraní her a v tom obstály skvěle. Co se hudby týče, je to trochu horší. Jsem zvyklá na AKG Y50 a těm se prostě nic na světě nevyrovná. Beru ale v potaz, že sluchátka jsou určená pro práci ve studiu, což já nedokážu posoudit, jakými vlastnostmi musí oplývat. Proto hodnotím jen z hlediska poslechu hudby či u hraní her.

AKG D5

AKG D5

Přidáno: 17. června 2021

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Pokud můžu jako amatér hodnotit - poměr cena - výkon je skvělý.
  • Myslím, že v dané cenové kategorii se bude těžce hledat lepší.

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25