Recenze AKG

AKG K 712 PRO

AKG K 712 PRO

Přidáno: 6. února 2021

(naposledy upraveno 6. února 2021)

• cena / kvalita

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Faust

Přidáno: 29. ledna 2021

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Na světě jsou dvě kategorie sluchátek, sluchátka všech možných značek a cenových kategorií, mimo AKG. Ta druhá kategorie je - ano - AKG. Mám raději tu druhou kategorii.
AKG K 612 PRO

AKG K 612 PRO

Přidáno: 29. ledna 2021

Zakoupeno v Kytary.cz

• Výborný zvuk s neutrální charakteristikou, velkým prostorem a detaily
  • Poměr cena/výkon opravdu výborný v rámci snahy o referenční zvuk
  • Z mého pohledu příšerné a levné materiály
  • Nepohodlné - hlavový most je z tvrdého materiálu (tuhá kůže?)
  • Nejde ani tak o minus, u těchto sluchátek je s tím potřeba počítat, ale chtějí dobrý zdroj

AKG byly kdysi můj sen, ale už jsem pochopil, proč tolik zlevnily. Zvuk je za cenu opravdu velmi slušný (mám s čím srovnávat), pokud máte k dispozici kvalitní zesilovač, ale materiály jsou pro mě opravdu příšerné. Pamatuji si, jak vypadala a působila sluchátka AKG ještě z doby, kdy šlo o rakouskou firmu a tato sluchátka bych si nenechal ani kdyby hrála jako z kategorie 20k+

AKG C 520

AKG C 520

Ověřený zákazník MUSIC CITY Jaroslav Seml

Přidáno: 25. ledna 2021

Zakoupeno v MUSIC CITY

• Náhlavní mikrofon AKG C 520 je špička. Mám nejenom jeden a když koupíte levnější, tak Vám nebude sloužit tak perfektně, jako tento a když dražší, tak už je to vyhazování peněz, pokud nejste věhlasný bubeník ........ :-) Cena se na první pohled zdá nemalá, ale po prvním vyzkoušení pochopíte, že by mohli stát i více !!!

Opravdu doporučuji !!!

AKG K 702

AKG K 702

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 23. ledna 2021

(naposledy upraveno 24. ledna 2021)

• sedí dobře na hlavě
  • zvuk, zvuk a zase zvuk, při poslechu musíte být v tiché místnosti, veškerý zvuk zvenku slyšíte

Po prostudování mnoha recenzí a názorů jsem se rozhodl pro koupi těchto sluchátek, vlastnil jsem Akg K72, ktere jsou z jine cenove kategorie, takže jsem si bláhově myslel že 702 budou hrát líp. Bohužel opak je pravdou, v recenzích už dopředu všichni psali že mají málo basů, že na obyčejných zdrojích zvuku nehrají dobře, přesto jsem myslel že to nebude až tak strašné - no je. Basy žádné, ostrý telefonní zvuk ve vyšších středech, proste zvukově to odhaduju jako sluchátka v hodnotě 200kč. Ovšem překvapení nastalo po připojeni ke zvukove kartě Tascam US16-08, zvuk zůstal naprosto stejně hnusný. Recenzenti píší že to jsou referenční sluchátka, do studia na mix hudby, tady se musím zasmát, pravdepodobně nikdy nic takového nedělali, jak bych asi mohl míchat na věci která naprosto lže co se týka věrnosti zvuku? Takže treba basová kytara - smíchám hlasitost s ostatními nástroji, ale jestli má dunivý zvuk, nebo je naopak bez basů na techto sluchátkách nezjistím, na to si budu muset vzít naprosto jiné. Abych to shrnul - jsou to uječené bezbasové sluchátka asi tak desetkrat predražené, pokud by je člověk chtěl používat , tak je jedna cesta a tou je ekvalizér, kde se dá nastavit poslouchatelný zvuk ovšem za cenu obrovskych! uprav. Pokud si po poslechu nasadím Sennheiser hd200 ktere vlastním, tak je to balzám na uši, dokonce i Behringer 470 za pětistovku hraji líp. Obecne sluchátka od Akg mají problém přehrát basy, v recenzích píší že to není pro posluchače kteří mají rádi zvuk bum-cink, jenže tak opravdu zní třeba bicí, kde kopák ma hluboký ton a činel vysoký, a jestliže to nedokáží sluchátka přehrát, tak asi soudruzi někde udělali chybu a recenzenti nikdy neslyšeli nástroje naživo a žijí v nějaké bublině jak má zvuk vypadat. Dokonce existuje úprava , kdy sluchátka rozeberete a vyndáte věc ktera je uvnitř, po této úpravě se trochu zlepší basy, což jen dokazuje že nehrají dobře. Pokud chcete dobré sluchátka rozhodně si kupte něco jiného, to i mnou zminovaná Akg k72 byly lepší, měly naprosto živé střední pásmo, když někdo promluvil měli jste pocit se za zvukem otočit protože to vypadalo že dotyčný je s váma v místnosti.

Ověřený zákazník Hudební Svět Petr Šimeček

Přidáno: 22. ledna 2021

Zakoupeno v Hudební Svět

• Kvalitní výrobek za přijatelnou cenu.

Ověřený zákazník MUSIC CITY Marek Stief

Přidáno: 9. ledna 2021

Zakoupeno v MUSIC CITY

V poslední době jsem vyzkoušel řadu sluchátek, od klasických přes hybridy až po elektrostatická. Nakonec jsem si vybral tento model. Dokonale se totiž u něj spojila pohodlnost, cena a především pak kvalita zvuku, která ve spojení s dobrým zesilovačem a kvalitní nahrávkou je skvělá. Vím, že co člověk, to názor. Ovšem řada dnešních modelů upřednostňuje basy a to zrovna není má parketa. Mám rád zvuk v celé šíři pásma a to AKG umí ...

AKG K371

AKG K371

George Fiala George Fiala

Přidáno: 8. ledna 2021

• Za ty peníze bezkonkurenční studiový zvuk, který překoná i mnohem dražší konkurenty.
  • Neuvěřitelně pohodlná, mívám je na hlavě několik hodin a nic necítím.
  • Nesmíte mít smůlu na vadnou sérii těchto sluchátek ve které hraje levá strana více, než ta pravá. Já tu smůlu měl, kdy jsem chtěl zakoupit domů ještě jedny tyto sluchátka. 3x jsem je musel vrátit zpět, než jsem obdržel sluchátka, která byla v pořádku.

Nejlepší studiová sluchátka do 5 tisíc, která lze vůbec koupit.
Mám doma dva kusy těchto sluchátek a jiná bych už nechtěl.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 6. ledna 2021

(naposledy upraveno 6. ledna 2021)

• cisty plny zvuk (nie plechovy ako napr. lacne Superlux HD-681B)
  • ziadny sum (sibilance)
  • pohodlne makke rozmerne nausniky pre velke usi bez velkeho pritlaku nebolia ani po x hodinach denne
  • trosku slabsie basy, pre mna postacujuce
  • pomerne slaba izolacia od prostredia napriek tomu ze maju byt udajne uzatvorene tak rozhodne nie su, skor polouzatvorene
  • neodnimatelny kabel - kontakty odisli po roku, vymenene za novy kus
  • kabel by mohol byt asi o nieco kratsi alebo kruteny, ale mam ho zviazany tak je to v zasade jedno
  • neskladny dizajn, nevhodne na cestovanie

Za 900-1000Kc sa asi nezozenu lepsie sluchadla.

Sluchadla s dizajnom len na domace pouzitie, velmi pohodlne celodenne nosenie a velmi prijemny, pre niektorych mozno sterilny zvuk bez vyhulenych basov a vysok. Ak to chcete primarne na hudbu s basmi tak by som sa poohliadol inde. Bohuzial neodnimatelny kabel mi po roku odisiel, vymenene za novy kus, takze s tym pocitajte.

Alternativou by mohli byt Audio-Technica ATH-M20x, ktore vsak stoja o 2-300Kc viac (~1200Kc) a vraj su pomerne nepohodlne pre vacsie usi a dlhsie nosenie na hlave.

AKG P5

AKG P5

Přidáno: 29. prosince 2020

• Vynikající snímání zpěvu
  • poměr výkon cena vynikající

Ověřený zákazník Kytary.cz Vojta Čermák

Přidáno: 28. prosince 2020

• Krásně sedí na hlavě
  • Spokojenost s kvalitou zvuku
  • Délka kabelu neomezuje při pohybu

Moje první studiová sluchátka - a díky nim se mi otevřely úplně nové poslechové možnosti, o kterých jsem díky dosavadním jednoduchým sluchátkům nevěděl- tóny ve skladbách, které jsem dosud neslyšel, apod. Vlastní nahrávací prostředí si teprve stavím, tak jsem zvědavý, jak budu spokojen tam. Zatím ale rozhodně doporučuji!

AKG K 240 MK II

AKG K 240 MK II

Přidáno: 13. prosince 2020

• Skvělý zvuk
  • Předchozí verze mi vydržela 12 let :)
AKG Perception Live P3S/P5S

AKG Perception Live P3S/P5S

Ověřený zákazník VšeProZvuk.cz Robert

Přidáno: 6. prosince 2020

Zakoupeno v VšeProZvuk.cz

• pro karaoke výborný.

Přidáno: 2. prosince 2020

(naposledy upraveno 2. prosince 2020)

• Čistý zvuk
  • Basy

Sluchátka mají čistý zvuk. Zvuk je převážně ostrý, výšky tady postrádat nebudete, uslyšíte každý nástroj (ve kvalitní nahrávce.) Nemohu říct, jestli se na trhu v této cenové kategorii nachází lepší sluchátka, možná ano, možná ne. Nemám moc přehled, ale každopádně mohu říct, že jestli hledáte sluchátka s čistým zvukem, převážně na výšky tak tím to nebudete zklamaní. Ale jestli hledáte sluchátka s hlubokými basy budete muset hledat jinde.

AKG P 3S

AKG P 3S

Ověřený zákazník MUSIC CITY Honza

Přidáno: 25. listopadu 2020

• Za ty peníze super

Přidáno: 25. listopadu 2020

Zakoupeno v Kytary.cz

Nedokážu plně posoudit, sluchátka jsem kupovala jako dárek. Obdarovaná je s nima maximálně spokojená.

Přidáno: 19. listopadu 2020

• skvělý poměr cena/výkon
  • pohodlnost sluchátek
  • izolace okolního hluku
  • kabel není odnímatelný

Za cenu kolem 700,- rozhodně super volba. Za zvážení určitě stojí ještě vyšší verze AKG K72, která má lepší audio parametry, ale cena se už přiblíží tisícovce. A z konkurence stojí za zmínku asi jen značka Superlux, která má velký výběr levných a kvalitních studiových sluchátek.

Ověřený zákazník MUSIC CITY Luděk - Brno

Přidáno: 5. listopadu 2020

Zakoupeno v MUSIC CITY

za tu cenu za kterou se prodávají hrají výborně !

Ověřený zákazník MUZIKER.cz vaclav

Přidáno: 29. října 2020

AKG K361-BT

AKG K361-BT

Ověřený zákazník Kytary.cz Lubomír Buben

Přidáno: 26. října 2020

Zakoupeno v Kytary.cz

• kabelové i bluetooth připojení

Opravdu kvalitní, pohodlná sluchátka, bezproblémově fungují se vším, co doma mám (TV, PC, mobil, soundbar, Hi-fi věž). Splnila moje očekávání.

Zobrazuji 121 - 140 ze 500 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9...25