Recenze AKG

Ověřený zákazník CMI Music s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 1. července 2014

Zakoupeno v CMI Music s.r.o.

• Zvuk baterka výdrž
  • dosah tak akorát

zapuštěný vypínač pro mikrofon - pro někoho nevýhoda ale jde jenom u zvyk

AKG WMS 40 MINI2 VOCAL / INSTRUMENTAL SET DUAL

AKG WMS 40 MINI2 VOCAL / INSTRUMENTAL SET DUAL

Přidáno: 30. června 2014

Zakoupeno v Kytary.cz

• Dlouhá výdrž, kvalitní zvuk za velmi výhodnou cenu!

Perfektní produkt pro malé kapely.

Přidáno: 30. června 2014

• kvalita přednesu je dobrá, nic přebasovaného, kvalitní středy a výšky
  • po několika měsících začal praskat plast na uších, po roce a půl přestaly fungovat úplně. Po rozebrání kvalita drátků jako v kalkulačce za pár desetikorun, chabě nabodované.

Znovu bych si je už nekoupil, hodil jsem s nima o zeď. Příště už jen SENNHEISER

AKG K 702

AKG K 702

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. června 2014

Zakoupeno v Alza.cz

• Křišťálově čistý zvuk, velmi detailní, krásné stereo a věrná reprodukce.
  • Šňura ke sluchátků se nezdá příliš odolná, ale samozřejmě u nových sluchátek zatím perfektně funguje.

Pro mixing ve studiu ideální. Neslyšel jsem lepší.

AKG P 120

AKG P 120

Ověřený zákazník MUSIC CITY Ověřený zákazník

Přidáno: 23. června 2014

Zakoupeno v MUSIC CITY

• Robustní tělo
  • Kvalita zvuku k ceně

Produkt jsem vybral na základě doporučení od přátel a jsem spokojen. Používáme ho převážně na mluvené slovo a není mu z našeho pohledu co vytknout. V poměru k cenně se nám zvuk zdá skvělí. Rozhodně bych doporučil dále.

AKG WMS 40 Pro Vocal Set

AKG WMS 40 Pro Vocal Set

Ověřený zákazník HUDEBNICENTRUM.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 22. června 2014

Zakoupeno v HUDEBNICENTRUM.CZ

• výborné zpracování, nízká váha náhlavní části mikroportu, skvěle drží. Perfektní reprodukce hlasu i při cvičení venku, dlouhá výdrž baterie
  • nenašla jsem nic

doporučuji pro hodiny indoor/outdoorového cvičení, testováno na týdenním outdoor pobytu a bez chybičky .-)

AKG K 612 PRO

AKG K 612 PRO

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. června 2014

Zakoupeno v Alza.cz

• Frekvenční odezva (téměř bezchybná, možná trochu slabší středy), i basy jsou překvapivě výborně vyvážené
  • Referenční sluchátka - nemají potlačeny vyšší frekvence (kvůli únavě uší) jako u komerčních sluchátek (chvíli si na to třeba zvyknout :) )
  • Dynamický rozsah a čistota podání (opravdu slyšet všechny nástroje / basy nepřehlušují ostatní frekvence)
  • Vyměnitelné náušníky
  • Otvorený design (netlumí okolitý zvuk) - považuju to za plus, v domácnosti nebývá hluk a poslech mi nepřijde izolovaný jako u in-ear sluchátek. Dokonce je někdy slyšet reverb od místnosti :)
  • Nízka hmotnost, velice pohodlné, nemusím si je sundávat pokud s někým mluvím.
  • Dlouhý kabel (3m).
  • Nemají vyměnitelný kabel (jenom u vyšších modelů)
  • Gumičkové uchycení náhlavního oblouku (trvácnost?)
  • Plastový materiál u uchycení - menši torzní stabilita (trvácnost?)
  • Větší impedance, kapesní přehrávače nemusí stačit (kdo by je taky nosil venku :) )

Cirkumaurální sluchátka s velice dobrou kvalitou zvuku. Pokud nechcete dělat kompromisy u kvality zvuku a hledáte něco pohodlnejšího / kvalitnějšího než in-eary, určitě je doporučuju.
Nezapomeňte zaběhnout (pár hodin) (ne, není to mýtus) :)

AKG D 112

AKG D 112

Ověřený zákazník ALL 4 MUSIC Ověřený zákazník

Přidáno: 27. května 2014

(naposledy upraveno 27. května 2014)

Zakoupeno v ALL 4 MUSIC

• Zvukové asi nejlepší mikrofon pro zvučení kopáku!
  • Výšší cena

Zvuk, kvalita!

Přidáno: 24. května 2014

• Vyváženost v celém frekvenčním spektru
  • Prostor v náhrávkách
  • Hmotnost sluchátek
  • Odpojitelný kabel

Dostačující sluchátka na velmi kvalitní poslech nebo studiovou práci. Po koupi jsem je nechal několik dní zahořet a nyní hrají opravdu výborně. Jsou lehká a dobře sedí. Netlačí na uši. Není problém poslouchat i 8 hodin v kuse.

První sluchátka s kterými slyším lehký rozdíl mezi MP3 320kbps a 192kbps. Originální CD jsem netestoval. Věřím že s kvalitním D/A převodníkem minimálně 96kHz / 24bit budou hrát ještě lépe.

Ověřený zákazník edsi.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. května 2014

(naposledy upraveno 11. května 2014)

Zakoupeno v edsi.cz

• studiové využití
  • hloubky
  • basy

doporučuji profesionálúm, jejich cena se oplatí vskutku na značku a jejich využití

Přidáno: 9. května 2014

Zakoupeno v Kytary.cz

• byl mi doporučen od známého
  • výborný poměr kvalita cena
  • pro naše účely dostačující
  • zatím jsem nezjistil

tento produkt bych po mých krátkých zkušenostech doporučil, uvidíme jak bude fungovat po delší době, zatím OK

Přidáno: 20. dubna 2014

Zakoupeno v sluchatka.net

Nemohu hodnotit, byl to gárek pro syna

AKG D5

AKG D5

Přidáno: 10. dubna 2014

• Zvuk
  • cena:-)

Dle mého ideální pro mužský hlas

Ověřený zákazník ŠRAMUS.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 8. dubna 2014

(naposledy upraveno 8. dubna 2014)

Zakoupeno v ŠRAMUS.CZ

• 1 AA baterie
  • Dosah
  • Design
  • Lehké ovládání
  • Utopené tlačítko
  • Divné zvuky v repro, když si přehazuji mikrofon z ruky do ruky.

Za málo pěnez celkem dobrý mikrofon.

Přidáno: 8. dubna 2014

Zakoupeno v Kytary.cz

• Nekompromisní důraz na přesnost ve vyšším spektru. Zatím nejlepší prostor co jsem u sluchátek slyšel. komfortní konstrukce, překvapivě lehká.
  • někdo může být zklamán pokud si je koupí na poslech muziky

Aby bylo jasno, nákup těchto sluchátek si dobře rozmyslete pokud nevíte proč zrovna tyto chcete. Nejedná se o klasická domácí sluchátka, ale gadget pro levnější studia, ideální v dané ceně hlavně na poslouchání a ladění strunových a dechových nástrojů a jakýchkoli výšek.
Při poslechu hotové (koupené) hudby Vás na kvalitním zesilovači odmění úžasným prostorem a precizními až řezavými výškami a na tuto cenu kulervoucími vyššími středy (vokály, struny atd.).
Sluchátka ale také nekompromisně odhalí špatnou práci ve studiu, takže u hodně alb uslyšíte špatné vyvážení, nebo zfušovaný mastering.
Snadno rozeznáte kvalitu formátu, například 128bit mp3 na tom vůbec nemá smysl pouštět.

Pokud to mám shrnout, tak na domácí poslech bych je nedoporučil, najděte si na Youtube recenze ve kterých Vám na doma doporučí za stejnou cenu sluchátka s vyrovnaným poměrem po celém spektru (až po basy, které těmto sluchátkům chybí).
Pokud potřebujete sluchátka na poslech kytary, nebo ladění kanálů od 500hz výše v logic pro/cubase, berte je všemi 10.

Přidáno: 5. dubna 2014

• Pohodlná
  • Hrají skvěle
  • Občas se do nich zaseknou vlasy

Sluchátka jsou pohodlná a za ty peníze hrají opravdu dobře. Já je využívám ke hře na baskytaru přes externí zvukovou kartu a zvuk je čistý, basů je tak akorát.

Přidáno: 3. dubna 2014

Zakoupeno v sluchatka.net

• Velmi dobré podání zvuku, na domácí poslech překvapivě uspokojivé. Velmi lehká a pohodlná kontrukce, příjemné jsou doplňky (náhradní náušníky, druhý kabel)
  • Méně basů než bych očekával, subjektivní pohled. Nejsou polootevřená, jak uvádění některé recenze, ale zcela otevřená.

Výborný poměr cena výkon pro domácí poslech.

Přidáno: 14. března 2014

Porovnal jsem vypůjčené AKG K 701 se svými podstatně levnějšími přenosnými Sennheisery PX 100 a zjistil, že ty moje se vůbec nemají za co stydět. Podávají zvuk téměř stejně čistě a průzračně jako AKG, a to za neporovnatelně nižší cenu.

Ověřený zákazník MUSIC CITY Ověřený zákazník

Přidáno: 8. března 2014

Zakoupeno v MUSIC CITY

• Dlouhá vádrž na jednu AA baterii.Profesionální vzhled. Velmi dobrý výstupní zvuk. Dobrá cena při poměru výkon/cena.
  • Utopený vypínač na mikrofonu.

V cenové kategorii kolem 3.000,- je to dobrá koupě.

Přidáno: 3. března 2014

Zakoupeno v sluchatka.net

• zvuk, mobilita, různá konektivita
  • neuvedeno

lehká, netlačí, dynamika v celém rozsahu

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25