Recenze AKG

AKG K 702

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. prosince 2013

Zakoupeno v Alza.cz

Byl to dárek, který si sám vybral obdarovaný. Tak vše ok.

Přidáno: 26. listopadu 2013

Zakoupeno v sluchatka.net

• Vyborny zvuk s mierne zvyraznenymi basami
  • Nadherny dizajn
  • Vymenitelny kabel
  • Uzasne sedi na usiach, nikde netlaci

Moje stare sluchaldla uz pomaly dohravali lebo sa neustale kazil jack, tak som sa rozhodolo ze vezmem nieco kvalitnejsie a drahsie a musim povedat, ze som si vybral spravne !Myslim ze cena odpoveda kvalite. Kvalitne a bezpecne zabalene, v baleni je nahradny 5m kabel, nahradne vankusiky na usi. Zvuk je velmi pekny a cisty, basy su mierne zvyraznene takze si myslim ze maju fakt profesionalny zvuk a najvacsou vyhodou je, ze aj ked ich mam na plnej hlasitosti tak nehraju az prilis nahlas a nesposobuju bolesti usi ani hlavy - jednoducho parada !, to sa mi este nestalo pri ziadnych inych sluchatkach. Takze ak zhanate poriadne sluchatka pre pohodlne domace uzivanie, tak si myslim ze tieto su pre vas ako stvorene a urcite nebudete lutovat !

Ověřený zákazník MUSIC CITY Ověřený zákazník

Přidáno: 18. listopadu 2013

(naposledy upraveno 18. listopadu 2013)

Zakoupeno v MUSIC CITY

• Úžasný, čistý a nezkreslený zvuk, v balení je ještě jeden kroucený kabel, velurové náušníky a zlacená redukce na velký jack (6,3 mm).
  • Nic. Snad jen, že kvůli trochu vyšší impedanci jsou sluchátka mírně tišší. Není to ale nijak na škodu.

Sluchátka jsou vynikajícím řešením pro všechny, kteří chtějí slyšet reálný zvuk nahrávky např. ve studiu, bez přidání kterékoliv části zvukového spektra. Čili se nedočkáme zesílených, ale ani zastřených, či slabých basů. Sluchátka podávají vyvážený poměr síly všech frekvencí, a poslech je nádherně konkrétní a čistý. Basových frekvencí je přiměřeně, rozhodně nelze říct, že by chyběly. Ovšem: kdo by očekával přebasovaný či “diskotékový“ zvuk, bude zklamán! Konstrukce sluchátek umožňuje pohodlný poslech i rezervu pro větší hlavy. Náušníky netlačí, a kabel je dostatečně dlouhý, aby neomezoval v pohybu. Výhodou je odpojitelný kabel, v balení se nachází i kroucený kabel a velurové náušníky. Nechybí redukce na velký jack (6,3 mm).

AKG C 5

AKG C 5

Přidáno: 17. listopadu 2013

Zakoupeno v Kytary.cz

Mikrofony AKG celkem pěkný zvuk, občas výraznější výšky s přehodem do sykavek, ale nic hrozného. V dané ceně kvalitní mikrofon.

AKG WMS 40 MINI2 VOCAL SET DUAL

AKG WMS 40 MINI2 VOCAL SET DUAL

Přidáno: 14. listopadu 2013

Zakoupeno v Kytary.cz

• zatiaľ v pohode, dlhá výdrž batérií
  • chýba spoločný výstup, ale dá sa to riešiť zlúčením cez redukciu

po jednej akcii zatiaľ neviem dokonale posúdiť

Přidáno: 7. listopadu 2013

• vyborny analyticky zvuk
  • pomerne kvalitni zpracovani
  • druhe prilozene plysove nausniky maji mensi vnitrni prumer, takze tlaci na usni boltce - pro me nepouzitelne, pri delsim poslechu vadi

Chtel jsem pohodlna sluchatka s kvalitnim zvukem do prace a na obcasne domaci nahravani kytary. Se zvukem jsem naprosto spokojen, v praci obcas vadi (ne-)tlumeni okoli, jednou jsem byl donucen vedle sedicim kolegou ztlumit hudbu :) Predtim jsem mel spunty, ktere sice tlumily vyborne, na druhou stranu to ma taky sve nedostatky (horsi komunikace s lidmi kolem).

Přidáno: 3. listopadu 2013

• Dva kabely
  • ?

Zvuk je solidní, ale ještě si musím počkat až se rozehrají...

AKG C 1000

AKG C 1000

Ověřený zákazník ŠRAMUS.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 2. listopadu 2013

Zakoupeno v ŠRAMUS.CZ

• Pokud nemáte v mixu phantom napájení, můžete požít jend vě tužkové baterky ajede vám to všude

Je to skvělý mikrofon, který se dá použít na téměř všechny nástroje. Opravdu výborný zvuk.--->nejlevnější je na ŠRAMUS.CZ

AKG WMS 40 MINI2 VOCAL / INSTRUMENTAL SET DUAL

AKG WMS 40 MINI2 VOCAL / INSTRUMENTAL SET DUAL

Přidáno: 30. října 2013

super zalezitost

Přidáno: 25. října 2013

Zakoupeno v sluchatka.net

• vyborne referencne sluchadka velmi blizko neutralnemu prejavu
  • nic ma nemapada, jedine ak niekdo ma radsej barevnejsi prejav tak vernost a neutralita tychto sluchadiel mu pride malo efektova

pre mna ideal

Přidáno: 22. října 2013

• cena, funkčnost
  • zatím nic, možná nemožnost nastavení frekvence

Zatím spokojenost, poměr kvalita ku cena celkem OK

AKG K 271 MK II

AKG K 271 MK II

Přidáno: 22. října 2013

(naposledy upraveno 22. října 2013)

Zakoupeno v Kytary.cz

• Stoprocentní, bezchybný zvuk.

Viz 'Pro'

Anonym Anonym

Přidáno: 17. října 2013

• vynikající kvalita zvuku - všechny pásma
  • skvěle pohodlné, při sezení i chození, i při dlouhém poslechu super
  • lehké
  • krásný design
  • dokonalé - výměnné kabely( v balení 2 druhy:-) a 2druhy výměnných náušníků
  • vydrží velmi dlouho, těžce rozbitelné, most je velmi pružný, takže se nemusíte obávat, že se zlomí
  • poměr cena/výkon je bezkonkurenční
  • jestli se rozhodujete, tak u těchto sluchátek na 100% nebudete litovat
  • vhodné k pc,hifi,mp3, telefon,TV i do studia
  • jsem si jistý, že jiné sluchátka již nepotřebuji ani nehledám:-D
  • cena se zdá pro někoho vysoká,ale u takové kvality, uznáte, že cena mohla být i o několik tisíc větší

Upřímně jsem z nich nadšený, ať jej poslouchám z telefonu či z PC. Pokud chcete dostat nejlepší možnou kvalitu, určitě kupte zvlášť zvukovou kartu(já koupil Creative SOUND BLASTER X-Fi Surround 5.1 Pro za 1000kč-perfektní kombinace), poté si nastavíte dokonale zvuk, který vám tyto sluchátka dokážou přesně zprostředkovat.
Určitě doporučuji každému kdo chce super kvalitu za rozumné peníze. Není jediné věc ani maličkost, která by mi vadila a to jsem hodně náročný na vše co si kupuji. Několik dnů jsem hledal a studoval spousty sluchátek na netu a stálo to za to :-D Také recenze v zahraničí byly výborné, včetně zkušeností uživatelů v ČR.

Přidáno: 13. října 2013

Zakoupeno v sluchatka.net

• Pohodlí, pohodlí a ještě jednou pohodlí. V pohodě hrají i na PC onboard zvukovce (nepřenáší žádný šum/brum a jdou bez problémů vybudit i takto mrzkým zdrojem).
  • Konstrukce nevypadá moc bytelně a zkušenosti na netu tento dojem potvrzují. Asi to nebude hardware na deset let. Nu co už.

Používám k celodenní práci na PC, a jako takové mohu jen doporučit. Naušníky jsou super pohodlné a zvukový projev je příjemně neutrální, takže muzika nestrhává pozornost a nebolí z ní hlava ani po několika hodinách. Díky polootevřené konstrukci nejsou příliš hlasité navenek, ale zato přes sluchátka bez problémů slyšíte kolegu, když na Vás mluví. Své oblíbené skladby jsem sice zvyklý slýchat v lepší kvalitě, ale ne na onboard zvukovce a navíc mi zde o kvalitu jde až v druhé řadě. Kvalita je prostě dostatečná, možná spíš dobrá, takže průměr.

Přidáno: 11. října 2013

(naposledy upraveno 11. října 2013)

Zakoupeno v Kytary.cz

• pro mou potřebu valice dobrý

ok

Přidáno: 10. října 2013

(naposledy upraveno 10. října 2013)

Zakoupeno v Kytary.cz

• Myslím že značka AKG bude dobře a spolehlivě fungovat zatím byla zkoušena pouze dona ale bezproblémů zvladá rozdíl v budově jednoho patra takže na vystoupení v sále ve volném prostoru s ní nebude žádný problém

Nemám co by\ch dodal .

AKG C 480

AKG C 480

Ověřený zákazník MIKROFONY Ověřený zákazník

Přidáno: 9. října 2013

Zakoupeno v MIKROFONY

• ušlechtilý zvuk
  • Horší parametry, než které udává výrobce.

Proti "katalogovým" parametrům má můj vzorek nižší citlivost a šumí podobně jako ostatní mikrofony této kategorie. Zvuk je ušlechtilý. V tom mikrofon nezklamal.

AKG K 701

AKG K 701

Anonym Anonym

Přidáno: 3. října 2013

• bombastický design a luxusní zpracování
  • čistý zvuk
  • pohodlné
  • kvalitní mohutný kabel
  • AKG (kdo jednou zkusil, nechce jinak)
  • málo basů
  • na mou obrovskou hlavu jsou taktak
  • chtělo by to sluchátkový předzesilovač

Sluchátka jsem si pořídil jako alternativu ke studiovým monitorům Alesis MK2 na monitoring a konečnou úpravu své produkce ve stylu techhouse a deephouse.

Mohutná basy opravdu nehledejte ale čistý zvuk kde vyniknou špinavé a rušivé zvuky, tedy na monitoring/mastering jsou ta nejlepsí volba

AKG WMS 40 Mini Vocal Set

AKG WMS 40 Mini Vocal Set

Přidáno: 5. září 2013

• jednoduchá obsluha
  • snad jen více zapuštěný vypínač

kvalitní mikrofon za rozumnou cenu, nepoznal jsem moc veliký rozdíl mezi shure beta 58 A

AKG WMS 40 Pro Vocal Set

AKG WMS 40 Pro Vocal Set

Přidáno: 24. srpna 2013

Zakoupeno v Kytary.cz

• kvalita, je to přece jen levné zařízení

Profesionálové sáhnou po něčem kvalitnějším, ale na mluvené slovo docela dostačuje (mítingy, schůze, demonstrace atd.)

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25