Recenze AKG

Přidáno: 19. srpna 2013

Zakoupeno v Kytary.cz

• Výborný dosah, cca 40m, po větší vzdálenosti nevzniká žádný šum ztrátou signálu, jen je větší prodleva.Dlouhá životnost baterie - dle výrobce až 30hodin, což naprosto souhlasí !
  • Speciální kabel propojující vysílač s kytarou.

V této cenové kategorii je AKG WMS40 MINI naprosto dokonalý způsob jak se zbavit překážejících kabelů a hlavě si hraní dokonale užít.
Naprosto dokonalý přenos i v režimu clean !
Zařízení má výborný dosah - až 40 metrů! Nicméně velice chválím, že i při jeho překročení se kvalita zvuku neztrácí ! Pouze se prodlužuje odezva, což je u bezdrátových zařízení logické.
Pracovní frekvence činí 864.375MHz, což Vám jistě zaručí klidné hraní bez vnějších vstupů z ostatních běžných vysílacích zařízení.
Napájení celé téhle vychytávky umožňuje jediná AA baterie a dle vlastní zkušenosti až 36 hodin.
Nevýhodou je speciální kabel propojující vysílač s nástrojem.
Doporučuji naprosto všem hráčům, jak profi, tak začínajícím můzikantům.Je jen o kabely méně :-)

Přidáno: 16. srpna 2013

• Výborný mikrofon

Přidáno: 11. srpna 2013

Zakoupeno v Kytary.cz

• Lehký, dobrý zvuk a dobrá cena. Opravdu nepíská proti bednám.
  • Větší citlivost.

Doporučuji. Jsem s ním opravdu spokojen.

Ověřený zákazník HUDEBNICENTRUM.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 14. července 2013

Zakoupeno v HUDEBNICENTRUM.CZ

Vše OK

Přidáno: 13. července 2013

Zakoupeno v Kytary.cz

• Za málo peněz hodně muziky. Vyzkoušeno na zpěv a nemám žádné připomínky. Prostě super! :-)
  • Není kufřík :-(

Menší mikrofon perfektně sedne do ruky. Tužková baterie AA 1.kus.Celý večer používán na zpěv v rockové kapele a bez sebemenších problémů. Nenapískává,lehce ovladatelný, utopený vypínač takže se vzápalu zpěvu nedá nechtěně vypnout:-).

Přidáno: 11. července 2013

(naposledy upraveno 11. července 2013)

• kvalita zvuku
  • prostor
  • vyrovnanost
  • neutralita
  • přesnost
  • pohodlí

Perfektní sluchátka za přijatelnou cenu, jen bych chtěl podotknout na níže zmíněnou recenzi: na těchto sluchátkách slyším od 30 hz do 17 khz (a to je určitě omezeno ještě mým sluchem) nevím co to je za nesmysl že nad 14 khz a pod 60 hz se nic nekoná... nevím co to bylo za vadný kus.
Pokud se podíváme na naměřenou frekvenční odezvu tak jdou přez 25khz sice velmi ztišeně ale žádná sluchátka v teto cenové kategorii nejsou o moc lepší.
A také si musíme připomenout že jsou to sluchátka za 5800 kč a ne za 20 000+ za svojí cenu podávají neuvěřitelný zvuk.
Jen je škoda že ve výběru níže není v kolonce basy možnost: "prefektní" :D

Přidáno: 7. července 2013

• kvalitní zvuk
  • plastové krytky začaly praskat (po obou stranách na stejných místech).
  • po roce a půl začal zlobit kontakt ve spojení kabelu se sluchátky, těsně po záruce již běží pouze jeden kanál.
  • kvalita zpracování neodpovídá ceně, jedná se pouze o spotřební materiál :/ AKG zklamalo a již nikdy více
  • někoho můžou tlačit na uši

- poměr cena/zpracování katastrofální

Přidáno: 23. června 2013

• Výborne spracovanie materialov
  • prevádzka 30h na jednu AA batériu
  • skladnosť
  • jednoduche ovladanie a zapojenie
  • nízka cena a vysoká kvalita

som veľmi spokojny s týmto sytemom je malý lahko sa používa a ma vyborne zvukove schopnosti, palti tu za malo penazi vela muziky, vrelo odporúčam tým čo hladaju kvalitu za primeranu cenu, hodi ako do skušobne tak aj na konerty

Přidáno: 22. června 2013

• Perfektní, vzdušný, přesný zvuk
  • příjemné na domácí poslech
  • v celku vyrovnané podání
  • pohodlí
  • 2 druhy naušníků
  • kroucený/rovný kabel
  • za tuto cenu žádné proti

Perfektní studiová sluchátka, jak pro profesionální využití tak pro domácí poslech

Přidáno: 17. června 2013

Zakoupeno v Kytary.cz

kvalitní zvuk za rozumnou cenu..

AKG K 701

• Neutralita
  • Pohodlí
  • Vzhled
  • Detailnost

Měl jsem vypujčená AKG K 701/ sennheiser HD 600/ Beyerdynamic DT 880, po pár dnech poslechu jsem si vybral AKG K 701 kvuli jejich neutrálnímu zvuku a přesností projevu.
Mnoho lidí říká že K 701 se jim zdají nebasové, to pro mě v žádném případě neplatí, podle mě mají basů tak akorát, samozřejmě zaleži na řetězci na kterém posloucháte.
DT 880 mají podobné podání zvuku jako AKG, ale řekl bych více pohodový zvuk ne tak naléhavý jako AKG. Sennheiser HD 600 jsou mnohem přirozenější než AKG i než DT 880 a mají nejvíce basů a nejméně výšek, ale pro mě ničím nezajmavý zvukový projev.

Ověřený zákazník ŠRAMUS.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 2. června 2013

Zakoupeno v ŠRAMUS.CZ

• Za málo peněz hodně muziky.

Při koupi více kusů (včetně kytarových vysílaček) pozor na vysílací frekvence!

Přidáno: 31. května 2013

• Dobrá citlivost
  • Vysoká směrovost
  • Minimální problémy se zpětnou vazbou
  • Nízký šum
  • Chybí vypínač

Jediná nevýhoda je chybějící vypínač,což může být v některých případech nepříjemné. Na druhou stranu mikrofon je na tolik kvalitní, že kolikrát zkrátka není potřeba. Narozdíl od levnějších modelů od Stagg nechytá tolik zpětnou vazbu (právě protože je více směrový, ale samozřejmě záleží na tom, kde se nacházíte, jaká je místnost atd...) a i celkové provedení těla mikrofonu je precizní. Tento mikrofón je asi zbytečný luxus pro ty, kteří by ho používali několikrát do roka na nějaké párty, ale pro občasné používání se super. Na druhou stranu pro profesionální aplikaci asi nebude vhodný.

AKG C 1000

AKG C 1000

Ověřený zákazník MUSIC CITY Ověřený zákazník

Přidáno: 30. května 2013

Zakoupeno v MUSIC CITY

• univerzální mikrofon
  • nemusí uspokojit nejnáročnější požadavky u profesionálů, ale i těm leccos nabídne

Mikrofon je velmi univerzální, má čistý, kulatý zvuk a při doplnění jiným kondenzátorovým mikrofonem je výborný pro nahrávání klasické kytary.

Přidáno: 26. května 2013

• Precizní zvuk, dokonalá dynamika a rozsah, bassy tak akorát jak by měli být aby nefiltrovali ostatní rozsahy.
  • Zatím nic, a nebo možná jen se bojím, že ten most brzy praskne :)

Od roku 1997 dělám hudební produkci, a vždy jsem tvořil pomocí studiových monitorů, nyní však bydlím v místě, kde nemohu pouštět v domě nahlas hudbu, a tak jsem se musel uchýlit ke koupi sluchátek. AKG bylo to co jsem viděl v mnoha studiích která jsem nevštívil, a tak jsem se rozhodl pro tato, a protože jsem byl omezen cenou hledal jsem do 3000 opravdu kvalitu. A našel jsem jí po všech stránkách !

AKG P 220

AKG P 220

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. května 2013

Zakoupeno v MUZIKER.cz

Výborné vlastnosti (viz specifikace)
Kvalitní kovové provedení
Spider shock mount a kufřík na přenášení (kvalitní provedení)

Ověřený zákazník MUSIC CITY Ověřený zákazník

Přidáno: 30. dubna 2013

Zakoupeno v MUSIC CITY

• cena, mikrofon je na 1 tužkovou baterii, dobrý dosah
  • nešikovně umístěná anténa

funguje dle očekávání ( mluvené slovo) , výdrž baterie ještě nebyla otestována

AKG C 411 PP

Přidáno: 18. dubna 2013

Zakoupeno v sluchatka.net

• Mnozstvi detailu.
  • Separace nastroju.
  • Je potreba je dlouho zahoret.

Mel jsem moznost je porovnat s HD 650. V primem porovnani mi HD 650 prisly prebasovane a zahuhlane sluchatka :-) Rozdil byl opravdu neskutecny. Basu maji meme, ale je jich tak akorat. Vysky jsou vyrazne, ale vubec nerusi. Vyborny prostor, nehraji "v hlave". Daleko lepsi separace nastroju. Akorat je potreba je hodne dlouho zahoret. Zatim maji nahrano tak 80 hodin a jeste zdaleka nehraji tak dobre jako ty co jsem mel pred koupi pujcene :-)

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25